Andy Reid (Energizer)

Andy ile sürpriz karşılaşmalara hazır olun!

Andy Reid, bitmeyen enerjisi, yaratıcı dehası ve zeka ışıltılarıyla zirve tecrübemize renk katacak.

Andy Reid, yaratıcı uygulayıcılardan oluşan seçkin bir ağ olan ve işletmelere değer kazandıran Genius Box’ın direktörü. Aynı zamanda dünya çapında tanınan danışmanlık firması Mind Gym’in Çözüm Direktörü.
Önemli projeleri arasında British Gas’ın 27 bin çalışanı için hazırlanan aidiyet programının yanı sıra Astra Zeneca’nın EERP Vizyonu ve Değerleri projesi, Unilever Avrupa S&OP için bir aidiyet programı ve
Santander Müşteri Hizmetleri Programı bulunuyor.
Daha önce dünyanın en büyük bağımsız yenilik şirketi olan ?What If! bünyesinde Kıdemli İnovasyon Yöneticisi olarak çalışan Reid, 5 yıl sürdürdüğü görevinin son birkaç yılında, dünya çapında işletmelerin liderleri ve yenilik mercileri için üst düzey yenilik materyallerinin tasarlanması ve sağlanmasına odaklandı. 2007 yılında “Flying
Squad” ekibinde bulunan Reid, Şangay, Hong Kong, Sydney, Singapur ve Filipinler başta olmak üzere tüm dünyada yenilik atölyeleri düzenledi.

HSBC, Citi, Barclays, BT, LG, Abbott, Sainsbury’s, Tesco, Red Bull, Coke, Emirates, BP, Unilever ve Pfizer gibi global ve önemli 60 kadar markanın projelerinde görev alan Reid, tasarım teknolojisinde B.Ed (Onur Derecesi) ve Eğitim Psikolojisi’nde yüksek lisans derecesine sahip.

2 tasarım kitabının yanı sıra okullar için kaynak olan öğrenme, yetişkinlerde öğrenme, tasarım ve iş yönetimi konusunda birçok makalenin de yazarı. 7 yıl boyunca İngiltere’de öğretmenlik yapan Reid, Peter Symonds Sixth Form College Tasarım Bölümü’nün en genç başkanı oldu.

 FABULAPHOTOS


“Enerjiyi Yaratanlar” Kolektif Yaratıcılığın Enerjik Kareleri

     

Bağımsız fotoğraf inisiyatifi FABULAPHOTOS, “Enerjiyi Yaratanlar”başlığı altında, MCT Danışmanlık’ın desteği ile Lütfi Kırdar Rumeli Kongre Salonu’nda izleyicilerin karşısına çıkıyor.

FABULAPHOTOS, enerjiyi, kaynağını insanda bulan, yaşamın içinde her an yeniden üretilen toplumsal ilişkiler ağı olarak yorumluyor. Enerji, öğrenciler ve öğretmenler, doktorlar ve hastalar, sokaklar ve kalabalıklar, makineler ve işçiler arasında durmaksızın yaratılıyor. Mekanlar, yapılar, kurumlar ve kent, enerjinin suretleridir ancak. Onları var eden ve yaşatan son derece karmaşık ve devingen olan yapısıyla insan enerjisi ağlarıdır. Enerji, yaşamı biçimlendiren etkileşimler, karşılaşmalar ve buluşmalar içinde saklıdır. İşte “Enerjiyi Yaratanlar” sergisi bu anlara ve ağlara odaklanıyor.

“Enerjiyi Yaratanlar” sergisi bağımsız fotoğraf inisiyatifi Fabula’ya dahil 10 fotoğrafçının bir arada yürüttükleri araştırma ve tartışmayı, bireysel olarak sanat yapıtına dönüştürdükleri kolektif bir yaratıcılık sürecinin ürünü. Sergi, yaşamın damarlarında akan gücü görünür kılmaya çalışan fotoğraflardan ve bir video
yerleştirmeden oluşuyor. Her kadrajın içinde, enerjiyi yaratan ilişki ağları yeniden örülüyor. Bununla birlikte, tüm fotoğraflar etkileşim içine girdiklerinde, yeni anlam ilişkileri yaratıyorlar. Böylece enerjiyi
üreten, yoğunlaştıran ve paylaşılabilir kılan bir görsel iletişim tecrübesi çıkıyor ortaya.

FABULAPHOTOS, bu sergide sadece görüntüler aracılığıyla değil, ürettiği dayanışma ağıyla da enerjiyi yaratanları görünür kılmayı, enerji akışına güç vermeyi seçti. Fotoğraf sanatını destekleyen MCT Danışmanlık ve eğitimin en büyük destekçilerinden TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) arasında köprü olarak sanatın gücünü
yaşamın gücüyle birleştirdi.

“Enerjiyi Yaratanlar” sergisini zirve boyunca ziyaret edebilirsiniz

 Bu serginin gelirinin tamamı TEGV’e bağışlanacaktır.  

 Tony Buzan İmza Günü

 

13 Şubat Çarşamba günü 11.10 - 11.50 arası
JTI İnsan Kaynakları Standı'nda
"Quick Step to a Better Memory"

isimli kitabını imzalayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ZUMBA


 

Kadına yönelik şiddeti protesto eden, uluslararası bir sosyal sorumluluk kampanyası olan "One Billion Rising" için gelin hepbirlikte Zumba yapalım! Kadına yönelik şiddete "dur" demek için ayaklanan 1 Milyar kadından biri olmak için, hepinizi 14 Şubat günü, 10:10 – 10:20 saatleri arasında, Rumeli Salonu'nda, JTI İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Ece Süeren Ok ile birlikte Zumba yapmaya bekliyoruz!


 

 JTI TÜRKİYE OTURUMU - Şirket Yetkinliği Olarak Enerjik Ortam Yarat

 

JTI Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan ve enerjik bir ortamda çalışmanın çalışanların dolayısıyla şirketlerin performansını artırdığına inanan Ece Süeren Ok, JTI'ın 4 yetkinliğinden biri olan "Enerjik Ortam Yarat" ile ilgili izlenimlerini ve deneyimlerini 2013 İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sizlerle paylaşacak.

Ece SÜEREN OK
Şirket Yetkinliği Olarak Enerjik Ortam Yarat


JTI Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan ve enerjik bir ortamda çalışmanın çalışanların dolayısıyla şirketlerin performansını artırdığına inanan Ece Süeren Ok, JTI'ın 4 yetkinliğinden biri olan "Enerjik Ortam Yarat" ile ilgili izlenimlerini ve deneyimlerini 2013 İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sizlerle paylaşacak.

Ece Süeren Ok, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Kariyerine, 1992 yılında JTI'da başlayan Ok; aynı şirkette farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2005 yılında İşe Alım, Eğitim, Kariyer Planlama ve Yedekleme Sisteminden sorumlu Müdür oldu. JTI Türkiye'nin Kariyer Planlama Sistematiği'ni ve JTI Türkiye'yi bu konuda "Best Practice Market" konumuna oturtan Eğitim Sistematiği'ni kurdu. JTI'ın, Türkiye'de ve tütün sektöründe ilk defa "Investors in People" (IIP) sertifikası almasında aktif görev alan Ece Süeren Ok, aynı zamanda lisanslı bir zumba eğitmeni.

Tarih: 14 Şubat 2013
Oturum Saati: 11:35 - 12:10
Salon: Rumeli 7
 

 TEGEP

 

TEGEP standına uğrayarak kartvizit bırakanlar arasında yapılacak çekiliş ile bir kişiye kitap seti hediye edilecektir.
TEGEP Üyeliği İçin: http://www.tegep.org/tegep/eep/ContentDetails.aspx?ID=16

 

 Tüm Etkinlikler İçin Tıklayınız.